Сьогодні дивимося біатлон і фристайл

17 лютого українські біатлоністки постараються втрутитися у розподіл місць на подіумі в гонці з масовим стартом. А «літаючий лижник» Олександр Абраменко спробує поміняти 6-е місце чемпіонату світу на медаль Олімпіади.

У жіночій біатлонній гонці з масовим стартом візьмуть участь відразу чотири українські спортсменки. На трасу вийде еліта світового біатлону - 30 найкращих дівчат за підсумками результатів на Олімпіаді. Серед них сестри Віта і Валя Семеренко, Юлія Джима і Олена Підгрушна. Біатлоністки пробіжать на лижах 12,5 кілометрів і 4 рази зайдуть на вогневий рубіж. Промах в цій гонці штрафується додатковим колом довжиною в 150 метрів. Почнеться мас-старт в 17:00 . А в 8:00 на трасу вийдуть чоловіки. Вони теж проведуть гонку з масовим стартом. Учора її перенесли через туман. Українських біатлоністів тут немає.

О 15:45 розпочнуться змагання фристайлістів в акробатиці. Для 25-річного українця Олександра Абраменко Сочі - третя Олімпіада. Рік тому на чемпіонаті світу в Осло наш «літаючий лижник» посів 6-е місце. Так що взяти участь у боротьбі за бронзу сьогодні Абраменко постарається. Так само в змаганнях візьме участь ще один українець Микола Пуздерко.

Всього ж в Сочі 17 лютого розіграють 7 золотих медалей. Крім біатлону та фрістайлу, чемпіона визначать у заїздах двійок в бобслеї. Після першого дня змагань тут лідирують росіяни Олександр Зубков і Олексій Воєвода. Вони виграють 0,32 секунди у екіпажа зі Швейцарії. У фігурному катанні визначать кращу танцювальну пару. Поки тут лідирують американці - чемпіони світу Меріл Девіс і Чарлі Уайт. Ще два комплекти медалей розіграють в чоловічому сноуборд-кросі та командному турнірі стрибунів з трампліна.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен