Шведи слідом за жіночою лижною естафетою виграли чоловічу

На Олімпіаді в Сочі чекали тріумфу норвезького лижного спорту, але поки краще себе проявляють представники іншої скандинавської країни. Чоловіча збірна Швеції приходить до фінішу естафети на самоті. Срібло у Росії, бронза дісталася команді Франції.

У чоловічій естафеті чотири етапи. Два перших лижника повинні були пробігти по 10 кілометрів класичним ходом, ще двоє стільки ж коником.

Шведи вирвалися вперед після третього етапу завдяки ривку срібного призера Сочі на 15 кілометрах класичним стилем Юхана Олссона. Лідерство цієї збірної зміцнив Маркус Хельнер. Разом з ними чемпіонами олімпіади в Сочі в естафеті стали Ларс Нельсон і Даніель Річардссон. На фініші шведи виграли майже півхвилини у збірної Росії. Першу медаль в чоловічій лижній естафеті на Олімпіадах за останні 22 роки росіянам забезпечив Олександр Легков. Він краще за всіх провів третій етап естафети і підтягнув Росію з 7 місця на друге. До срібного фінішу Росію привів Максим Вилегжанін. Бронзова медаль дісталася команді Франції.

Норвезькі лижники залишилися без медалей, фінішувавши четвертими. Нагадаю, вчора сенсаційно повз медалей виступила жіноча команда Норвегії.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating