Тимошенко назвала три умови, за яких схвалила б прем'єрство Яценюка

Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що опозиційний прем’єр-міністр потрібен чинній владі, щоб перекласти на нього відповідальність за провали свого правління

Про це вона повідомила в ексклюзивному інтерв’ю ZN.UA.

На запитання журналіста видання, чи повинен представник опозиції стати наступним прем’єр-міністром України, Тимошенко відповіла: «Ні, не повинен, тому що цьому прем’єр-міністру, вочевидь, не дадуть працювати».

«Такий керівник уряду достатньо швидко розчарує людей, а головне - нічим не допоможе ні країні, ні її народу. Швидше, істотно зашкодить, бо режиму потрібен прем’єр-міністр від опозиції лише для того, щоб загасити Майдан й покласти на опозицію відповідальність за провальне правління Януковича», - наголосила вона.

«Я не дуже розумію, чому це тоді доцільно робити Арсенію Яценюку», - додала екс-прем’єр.

На запитання, за яких умов «Батьківщина» може проголосувати за такого кандидата в прем’єри, Тимошенко відповіла: «Я би не радила фракції «Батьківщина» взагалі цього робити, але, якщо все ж фракція на це піде, то лише за трьох головних умов».

«Перше - повна реабілітація і звільнення від кримінальної відповідальності всіх майданівців з одночасним притягненням до відповідальності всіх, хто вбивав, калічив й викрадав активістів, журналістів та медиків. Будь-яке спільне голосування з Партією регіонів до виконання цієї вимоги неприпустиме», - заявила екс-прем’єр.

«Друга умова, за якої я радитиму «Батьківщині» голосувати, - це, якщо разом з опозиційним прем’єром буде призначений опозиційний уряд (включаючи силовиків), або його більша частина», - зазначила Тимошенко.

«Є третя умова, за якої «Батьківщина» проголосує за прем’єр-міністра при Януковичі. В постанові Верховної Ради про призначення глави уряду другим пунктом має бути затверджено доручення новому прем’єр-міністру негайно підписати парафовану Угоду з ЄС. За цих трьох умов я радитиму фракції голосувати «за». Будь-який інший варіант, на мою думку, буде неприйнятним», - зазначила вона.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен