Суд засудив « Доктора Пі» до 8 років в'язниці

Сихівський районний суд Львова засудив Андрія Слюсарчука до 8 років позбавлення волі за шахрайство

Вирок зачитав суддя Назар Дулебко, передають «Українські Новини».

Суддя зачитував вирок протягом близько 10 годин.

Зокрема суд визнав Слюсарчука винним за ч.1 ст.119 (вбивство з необережності) і засудив його до 5 років позбавлення волі; по ст.138 (незаконна лікарська діяльність) до 3 років позбавлення волі; за ст. 358 (підробка документів, печаток і штампів) до 2 років позбавлення волі; і за ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу до 6 років позбавлення волі.

Остаточно, шляхом часткового складання терміну ув'язнення, суд засудив Слюсарчука до 8 років позбавлення волі.

Суд вирішив обчислювати термін ув'язнення Слюсарчука з моменту його затримання, а саме з 14 листопада 2011 року.

Суд визнав Слюсарчука винним у 5 епізодах незаконної лікувальної діяльності, в 2 епізодах вбивства з необережності - 52-річного громадянина Лозового і трирічного сина священика Данила Прокопчука з Тернопільської області.

Також суд визнав винним Слюсарчука у використанні завідомо підроблених документів та 5 епізодах заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою.

Суд задовольнив частину цивільних позовів потерпілих.

Слюсарчука зобов'язали повернути кошти, які потерпілі заплатили йому за лікування - близько 40 тис. доларів, крім коштів витрачених на ліки та обстеження.

Також він зобов'язаний виплатити сім'ї загиблого Лозового 70 тис. гривень моральної компенсації, а ще чотирьом постраждалим - по 30 тис. гривень кожному.

Крім цього Слюсарчук має компенсувати кошти, витрачені на проведення експертиз, одна з яких коштувала близько 38 тис. гривень.

Вирок може бути оскаржений в Апеляційному суді Львівської області протягом 30 днів.

Представник державного обвинувачення, прокурор Олександр Прокопов заявив, що він задоволений вироком.

«Так, я задоволений рішенням суду», - сказав він.

Прокопов додав, що буде і далі підтримувати це рішення.

Сам Слюсарчук прокоментував рішення суду словами: «Ще не вечір».

Він більше нічого не встиг сказати, бо конвоїри вивели його із зали суду.

Нагадаємо, Андрій Слюсарчук став відомий після участі в телепроектах під ім'ям «Доктор Пі», де він демонстрував свої феноменальні здібності, зокрема відтворював 30 млн. знаків числа «Пі» . Сам Слюсарчук називав себе доктором медичних наук і нейрохірургом.

У 2011 році його звинуватили в нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілого, шахрайстві, незаконній медичній діяльності та підробці документів.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating