Не можна боротися за владу ціною крові, - Янукович

Президент України Віктор Янукович заявив, що у влади достатньо сил для того, щоб поставити на місце будь-якого, але він не хоче, щоб при цьому постраждали невинні люди

Про це сказав Президент України Віктор Янукович в інтерв'ю журналісту Віталію Коротичу, яке транслював телеканал «Інтер».

Говорячи про економічну ситуацію в Україні, Янукович поставив риторичне запитання: «Чому сьогодні, наприклад, все зупинилося ? Тому що побачили, що спокою немає, побачили, що немає стабільності», - зазначив він. За його словами, саме тому він сьогодні закликає всіх до компромісу: «ціна боротьби за владу не повинна бути такою високою».

«Не можна боротися за владу ціною погіршення життя людей, або, не дай Бог, ціною крові. Ось про це йде мова. Тому всі політики повинні розуміти свій рівень відповідальності. І коли йдуть заклики до непримиренної боротьби, озброюватися, захоплювати і т.д., радикальні. Я вам скажу, що це небезпечно. У нас достатньо сил для того, щоб поставити на місце будь-якого, але ми не хочемо, щоб при цьому постраждали невинні люди. Тому ми підходимо до цих питань дуже-дуже виважено. Дуже обережно», - підкреслив Янукович.

«За це можна критикувати також, але ми повинні завжди спиратися на те, що у людей є розум і мудрість українського народу. І ми повинні зробити все, бути впевнені в тому, що ми зробили все для того, щоб не допустити насильства і кровопролиття», - додав Янукович.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating