Золото в скелетоні у Елізабет Ярнольд

Вона приносить Великобританії першу медаль вищої гідності на Олімпіаді. Росіянка Олена Нікітіна отримала бронзу.

Сьогодні розіграли перший комплект медалей Олімпіади в скелетоні. Це різновид санного спорту. Спортсмени спускаються по трасі головою вперед у напрямку руху. На спуск по жолобу протяжністю 1,5 кілометра спортсменки витрачали менше хвилини. З першого заїзду лідерство захопила Елізабет Ярнольд з Великобританії. Вона зуміла здобути перемогу і принесла першу золоту медаль Сочі своїй країні. Ця нагорода стала для Ярнольд всього лише другий на великих змаганнях. Раніше вона завойовувала бронзу на чемпіонаті світу 2012 року.

Дворазова чемпіонка світу американка Ноель Пікус-Пейс задовольнилася сріблом. А бронза дісталася росіянці Олені Нікітіної. За сумою чотирьох спусків вона програла спортсменці з США 0,44 секунди.