З-під варти звільнили всіх протестувальників, - ГПУ

Абсолютно всім підозрюваним змінено міру запобіжного заходу на таку, що не пов’язана з триманням під вартою.

Про це сьогодні Генеральний прокурор України Віктор Пшонка повідомив під час спілкування з представниками ЗМІ.

За його словами, 17 лютого є граничним терміном, коли офіційне повідомлення про початок застосування Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» може бути опубліковане.

«17 лютого - це граничний термін, коли я, як Генеральний прокурор України, повинен повідомити про виконання умов Закону. Яким буде зміст цього офіційного повідомлення сьогодні залежить від тих людей, які керують блокуванням будівель та транспортних комунікацій», - сказав Віктор Пшонка.

Також він наголосив, що на сьогодні у слідчих ізоляторах немає жодної особи, яка була б заарештована у кримінальних провадженнях щодо січневих подій у м. Києві та інших регіонах України.

«Абсолютно всім підозрюваним змінено міру запобіжного заходу на таку, що не пов’язана з триманням під вартою. Хочу звернути вашу увагу, що така ситуація, це виключно свідчення доброї волі та бажання мирного врегулювання ситуації», - зазначив Генеральний прокурор.

Він також додав, що пом’якшення міри запобіжного заходу є не обов’язком, виписаним в Законі, а правом процесуальних керівників. «Органи слідства, слідчі, процесуальні керівники пішли на це заради громадського спокою», - сказав Віктор Пшонка.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен