У Криму чотири регіонали залишили партію

Заяви про вихід з Партії регіонів написали чотири кримських депутата, повідомляє сайт «Крим 24 ».

Рішення про вихід з ПР було прийнято депутатами на останній сесії Берегівської сільської ради ( Велика Феодосія, Крим). Пов'язане воно було з тим, що голова сільської ради Сергій Буркальцев , що також є членом ПР за їх словами, є ланкою корупційного ланцюга і його діяльність "спрямована на розграбування і дерибан села".

Ігор Сухінін , один з депутатів, якi залишили ПР, повідомив, що він і його колеги вже відправили листи на ім'я голови ПР Миколи Азарова і лідера кримських регіоналів Анатолія Могильова. Він додав, що він і його колеги, готові до репресивних заходів , які, ймовірно підуть після оприлюднення свого рішення : "Зараз, напевно, почнеться спроба змови якогось або преса. Це однозначно, але ми до цього готові. На нас вже півроку тиснуть ", - сказав Сухінін .

Сільський голова Берегового Сергій Буркальцев не залишився без відповіді. Він заявив , що депутатів, які залишили партію , "потрібно було виключити давно". "Вони, можна сказати, не партійці : не були ні на одному зібранні, ні на одному суботнику, ні на одному сході громадян. Вони ніде не були присутні , а тільки значилися в партії і прикривалися нею", - сказав він.

За повідомленням кримського сайту це вже не перший випадок виходу депутатів з лав Партії регіонів у Феодосійському регіоні. Восени відразу семеро регіоналів з Коктебельської селищної ради покинули партію влади, пояснивши своє рішення бездіяльністю ПР , а також розчаруванням у цій політичній силі.ДЖЕРЕЛО

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating