Сьогодні в Сочі розіграють шість комплектів медалей

Сьогодні в Сочі розіграють шість комплектів медалей

14 лютого у програмі - фігурне катання у чоловіків, біатлон, скелетон, фрістайл, гірські лижі.

Першим видом програми стане суперкомбінація в гірських лижах у чоловіків. Швидкісний спуск тут стартує в 10:00 (08:00 за Києвом), слалом, за підсумками якого і будуть розіграні нагороди, - в 15:30 ( 13:30 за Києвом) , повідомляє ИТАР -ТАСС

У 14:00 ( 12:00 за Києвом) стартує лижна гонка з роздільним стартом на 15 кмклассіческім стилем у чоловіків, де відмовився виступати головний фаворит - норвежець Петтер Нортуг. Претенденти на перемогу - Олексій Полторанін з Казахстану, швед Юхан Ольссон, норвежець Мартін Сундбю, чех Лукаш Бауер.

У 18:00 на старт вийдуть біатлоністки - їм належить індивідуальна гонка на 15 км. Тут на перемогу розраховують українки Валентина і Віта Семеренко.

У 19:00 стартує довільна програма з фігурного катання у чоловіків. Напередодні через травму знявся зі змагань Євген Плющенко, тому нагороди в цьому виді будуть розіграні без участі росіян.

О 19:40 стартує третя спроба у скелетоністок, лідирують спотсменкі з Велікбрітаніі.

Завершиться програма сьомого змагального дня Олімпіади фристайлом - жінки розіграють медалі в акробатиці. У цьому виді програми домінують китаянки.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен