Тернопільський торговець органами отримав три роки в'язниці

Суд засудив на три роки позбавлення волі з конфіскацією майна 30-річного жителя Чортківського району Тернопільської області за торгівлю людськими органами.

Як повідомляє сектор зв'язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області, чоловік організував канал постачання донорських органів на територію Шрі-Ланки.

Спочатку підсудний продав власну нирку за 10 тисяч доларів. «Услід за цим йому запропонували співпрацю з пошуку інших бажаючих «поділитися» органами. За кожного клієнта посередник отримував дві тисячі валютою», - повідомляють правоохоронці.

Чоловік шукав донорів, контролював, щоб вони пройшли всі необхідні медичні обстеження, а також доставляв людей в аеропорт міста Коломбо на острові Шрі-Ланка.

«Канал постачання донорських органів запрацював на повну силу. Серед тих, хто погодився і продав свою нирку, були співмешканка «бізнесмена» і двоє жителів Одеської області, - йдеться в повідомленні. - Наступними мали принести інвестиції торговцю два рідних брата з Чортківського району. Але угода зірвалася. У процес втрутилися правоохоронці. Кримінальний бізнес згорнувся».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating