У харківському парку Горького готують святкування Дня святого Валентина

Спеціально до Дня всіх закоханих працівники Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького підготували святкову програму. Назвали її, як і відому серію коміксів, «Love is…». Почнеться святкування з жартівливих весільних церемоній. Вони відбудуться о 17.00 та 18.00 на Головній сцені парку. Молоді люди і дівчата випробують себе у ролі молодят, а після – виконають перший весільний танець. Кожній парі вручать спеціальний сертифікат.

Одразу по цьому – о 19.00 – на центральній сцені стартує конкурсна шоу-програма під назвою «Кохання з першого погляду». У ній візьмуть участь ті, хто своєї другої половинки поки не знайшов. Переможцям обіцяють провести парком романтичну подорож.

Далі зі сцени лунатимуть зізнання у кохання – найкращі, відібрані у ході конкурсу. Аби взяти у ньому участь, текст і опис свого зізнання треба написати у коментарях до спеціально створеної теми групи Вконтакте або ж надіслати на пошту belka.park@gmail.com. Трійку найкращих оберуть вже сьогодні ввечері. А от абсолютного переможця визначать гості парку безпосередньо 14 лютого. Він та його обранець/обраниця отримають головний приз – фотосесію «Love story» на території парку від професійного фотографа.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating