13 лютого медалей не чекаємо, але сподіваємося на сенсацію

Українці сьогодні виступлять в чоловічому біатлоні, жіночих лижах, санному спорті та фігурному катанні.

Першими змагатися почнуть наші лижниці. На них очікує гонка на 10 кілометрів класичним ходом. Вона розпочнеться о 12:00. Покладаємо надії на досвідчену Валентину Шевченко. Хоча, вона більше полюбляє дистанцію в 3 рази довше. Окрім неї в гонці візьмуть участь Катерина Григоренко, Тетяна Антипенко та Марина Лісогор.

У 16:00 стартує індивідуальна гонка в чоловічому біатлоні. Спортсменам належить подолати 20 кілометрів дистанції і зайти на 4 вогневих рубежі. На трасу вийдуть 4 українці. Сергій Семенов, Андрій Дериземля, Артем Прима та Дмитро Підручний - не фаворити цієї гонки. Але піднести сюрприз вони в змозі.

У 17:00 Яків Годорожа вийде на лід спорткомплексу «Айсберг». Тут почнеться коротка програма у фігурному катанні серед чоловіків. Для українця хорошим результатом буде попадання у вільну програму.

О 18:15 почнуться командні змагання в санному спорті. Тут пройде естафета. Візьме в ній участь і збірна України. По черзі, один за одним, виступлять на одномісних санях Олена Шхумова та Андрій Кіс, а також Олександр Оболончик і Роман Захарків на двомісних. Але реальної конкуренції фаворитам змагань німцям наші спортсмени, швидше за все, не складуть. За збірну Німеччини виступатимуть одразу 3 чемпіона Олімпіади в Сочі.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен