Не на вулиці, а за столом переговорів необхідно знайти взаєморозуміння – Чернов

Сьогодні, 12 лютого, в Лівадії (м. Ялта) відбувся Всеукраїнський форум представників обласних рад і Верховної Ради Автономної Республіки Крим. Модератором форуму був обраний голова Харківської облради Сергій Чернов.

Він зазначив, що форум має допомогти представникам різних регіонів України прийти до взаєморозуміння і знайти вихід з критичної ситуації. «Ми хотіли, щоб за цим столом сиділи представники всіх 27 регіонів України. Щоб вийшла відверта розмова. Щоб сказали, наприклад, чому не подобається львів'янам позиція Республіки Крим, а донеччанам – позиція івано-франківців, чим не подобаються харків'янам позиції Закарпаття і навпаки. Але не на вулиці, а за цим столом. Саме тут знайти взаєморозуміння», – підкреслив Чернов.

За підсумками роботи форуму була прийнята резолюція, яка закликає і представників влади, й опозицію припинити громадський розпад і перейти до конкретних дій. У документі сказано що Україна має повернутися на шлях соціально-політичного та економічного розвитку, і для цього необхідні зміни «в організації народовладдя в Україні та діяльності всіх відповідальних політичних і громадських сил».

«Такий формат роботи дуже ефективний і необхідний. Що стосується шляхів виходу з кризи, то досконалості, як кажуть, немає меж. Документ, який ми сьогодні прийняли, покликаний дати сигнал суспільству на стабільність, на призупинення громадянського протистояння і виробити шляхи розвитку країни», – зазначив глава Харківської облради.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating