У Києві громадські діячі принесли «FUCK» під посольство США (ФОТО)

12 лютого, активісти громадського руху «FUCK THE EU» імені Вікторії Нуланд під посольством США провели акцію протесту проти втручання Євросоюзу у внутрішні справи України

Як передає наш кореспондент, кілька десятків учасників акції принесли з собою таблички з написом «Fuck the EU» і символічним зображенням.

Активісти підступили до ганку посольства США і почали вигукувати «Віка» .

Разом з тим, ніхто з американських дипломатів не вийшов до учасників акції.

Відзначимо, що сьогодні представники руху «Fuck the EU» планували організувати ходу від будівлі посольства США на вул. Сікорського до представництва Євросоюзу на вул. Володимирська  і вручити дипломатам символічний «FUCK», а також озвучити основні вимоги до представництва ЄС, а також лідерам української опозиції.

Зокрема, за словами організаторів акції, від Арсенія Яценюка громадські діячі вимагають очолити уряд, а від Віталія Кличка бути поза грою і займатися своєю політичною кар'єрою. Вимога до лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока - не створювати проблем почесному голові громадського руху «FUCK THE EU» Вікторії Нуланд. Від Петра Порошенка активісти вимагають припинити видавати себе за кандидата в прем'єри до тих пір, поки його ім'я не буде згадано Вікторією Нуланд.

Нагадаємо, на початку лютого в Мережу потрапив аудіозапис розмови помічника держсекретаря США Нуланд і посла США Джеффрі Пайєтта. У ході бесіди вони обговорюють можливі кандидатури представників української опозиції до складу уряду. У ході цієї ж розмови, Нуланд нецензурно відгукнулася про роль Євросоюзу у врегулюванні української кризи.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating