Необхідно визначити шляхи розвитку суспільства, щоб люди не повбивали один одного на площах - Добкін

Необхідно визначити шляхи розвитку суспільства, щоб люди не повбивали один одного на площах. Про це сказав голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, відкриваючи круглий стіл: «Соціально-економічні та політичні процеси в посткризовій Україні».

«Сьогодні багато говориться і всередині України, і за її межами про ситуацію в нашій країні. Є різні бачення вирішення того конфлікту, який сьогодні з Києва розповзся вже на окремі території. Я думаю, що рано чи пізно це завершиться, і не важлива в цій ситуації глибина компромісу з боку опозиції і з боку влади. Насправді, важливо не це. Не важливі закони про амністію або те, коаліційним буде уряд чи ні. Більш важливі інші речі. Вийшовши з дуже складній ситуації, в якій сьогодні знаходиться наша країна, ми все одно будемо жити, будуть народжуватися діти, будуть відкриті школи, працювати заводи», - зазначив він.

За словами Михайла Добкіна, мета круглого столу - визначити, як вплине нинішня ситуація на соціальну політику і як буде розвиватися економіка. У роботі беруть участь вчені з України та Росії, журналісти та політологи. Губернатор подякував присутнім за те, що вони знайшли можливість приїхати, і висловив надію на те, що це експертне співтовариство допоможе визначити подальші шляхи розвитку нашої країни.

«Ми постараємося змоделювати ситуацію: що чекає наше суспільство, яких потрясінь чи позитивних моментів ми можемо очікувати. Я вважаю, що думки, які будуть сьогодні тут звучати, допоможуть багатьом, хто цікавиться життям країни і хоче впливати на процеси в ній, сформувати свою поведінку, виробити ряд певних дій, звірити свої думки з думкою експертного співтовариства. Ми розберемося, як переформатувати взаємини всередині нашого суспільства, щоб ми не повбивали один одного десь на площах, не ділили людей на своїх і чужих, а розуміли, що необхідно зробити, щоб уникнути всього негативу. Ми зобов'язані спиратися на думку людей, які свої розрахунки ведуть виключно з точки зору економіки. Без стабільно працюючої економіки ми нічого позитивного зробити не зможемо», - заявив Михайло Добкін.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating