90% харків’ян подобається жити в своєму місті

90% харків’ян подобається жити в своєму місті

Абсолютна більшість харків’ян – 90% - задоволені проживанням у рідному місті, - такі результати дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг». За цим показником харків’яни випередили киян, львів’ян та одеситів. Найменше задоволених виявилося з-поміж мешканців Дніпропетровська (80%) и Донецька (78%).

62% мешканців Харкова вважають його зеленим містом з великою кількістю торгово-розважальних центрів, у якому проживає багато молоді. 45% харків’ян відзначають наявність красивої архітектури, пам’ятників,  а також численних кафе і кав’ярень. Крім того, місцеві мешканці називають першу столицю тихим, охайним і екологічно чистим містом, дають порівняно високу оцінку якості освіти, доріг і медицини. Як результат – 38% неселення визнають Харків містом великих можливостей з невисокою вартістю життя.

Київ, на думку 54% його мешканців, є зеленим містом. Кияни визнають, що в столиці багато молоді. Вони також відзначають багату  історію і численні пам’ятники, що, своєю чергою, робить його одним з найпривабливіших для туристів міст України (52%). 34% мешканців столиці вважають, що вона дає найбільші можливості, щоби розвивати дитину, а також працювати і заробляти (46%). Водночас, лише 21% киян вважають, що тут вміють працювати: це найнижчий показник порівняно з іншими великими містами.

61% мешканців Львова називають своє місто привабливим для туристів і вважають, що можуть похвалитися багатою історією, красивою архітектурою, великою кількістю пам’ятників, а також численними кафе і кав’ярнями. Львів’ян вирізняє впевненість у тому, що їхнє місто є релігійним і духовним (42%), тихим, затишним, безпечним для життя. А от можливості працювати і заробляти залишають бажати кращого: лише 12% населення Львова оцінюють їх як задовільні. Львів’яни бажали б, щоби в їхньому місті було більше торгово-розважальних центрів, а пересування містом стало би зручнішим.

На думку більшості мешканців Дніпропетровська (67%), їхнє місто може похвалитися великою кількістю молоді. Згідно із дослідженням, Дніпроперовськ - місто індустріальне, однак в ньому багато торгово-розважальних центрів, кафе і кав’ярень. Його називають найбільш політично-активним містом (33%), яке відіграє важливу роль у розвитку всієї України (50%). Разом із цим, його мешканці вказують на такі недоліки: Дніпроперовськ мало цікавий туристам, тут недобре годують, дороги незадовільні, до того ж, його неможна назвати екологічно чистим, тихим і охайним.

Донецьк для його мешканців - це індустріальне місто з великою кількістю парків, скверів і торгово-розважальних центрів. Понад половина опитаних відзначали цікаве спортивне життя. Цей показник – найвищий по Україні. А от про культурне життя місцеві мешканці згадують набагато рідше (23%). Також порівняно небагато людей згадують про багатство історії, красу архітектури, пам’ятники, духовність і релігійність, а також дотримання традицій. Невисокий відсоток місцевих мешканців вважають рисою Донецька якість освіти (9%) та наявність великих можливостей: щоб розвивати дитину (19%), а також працювати і заробляти (24%).

Більшість мешканців Одеси вважають, що їхнє місто має багату історію (73%), красиву архітектуру і пам’ятники. Воно є привабливим для туристів, оскільки тут дотримуються традицій (40%), найцікавіше культурне життя (37%), а також гарно годують. Крім того, мешканців рідного міста одесити називають доброзичливими, приємними люди, такими, що вміють відпочивати. А от про якість доріг і медицини згадують лише лише 3%, невисоку вартість життя – лише 1%. Порівняно з іншими містами Одесу неможна назвати політично-активним містом (8%).

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...