Громадянство РФ коштуватиме 10 мільйонів рублів

Можливість отримати громадянство отримають більше 1 мільйона людей.

ФМС і Мінекономіки Росії розробили законопроект, що пропонує надавати російське громадянство іноземцям, які вклали в економіку РФ не менше 10 мільйонів рублів  повідомляє Lenta.ru із посиланням на газету «Коммерсант». За спрощеною схемою також пропонується надавати громадянство іноземцям, що закінчили російські коледжі та вузи і пропрацювали в Росії не менше трьох років.

Поправки до закону «Про громадянство РФ» вже пройшли обговорення в уряді і, невдовзі будуть винесені на розгляд Держдуми. Зміни розроблені в рамках реалізації концепції державної міграційної політики РФ на 2012-2015 роки.

Зараз громадянство у спрощеному порядку можуть одержати або іноземці, чий супруг є громадянином РФ, або ті, що народилися на території колишнього СРСР і є особами без громадянства.

Нововведення допоможе підприємцям, які отримали за 2 роки виручку в зазначеній сумі, або інвесторам.

Російське громадянство за спрощеною схемою також пропонується давати іноземним студентам, які починаючи з 1 липня 2002 року одержали професійну освіту в Росії і до моменту звернення за громадянством пропрацювали на території РФ три роки.

Преференцій для членів сімей пільговиків закон не передбачає.

19 лютого законопроект внесуть в Громадську палату Держдуми РФ.

За даними російської міграційної служби, в 2013 році громадянство Росії отримали 135,7 тисячі іноземців. У 2012 - 95,7 тисячі осіб.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating