Мустафа Найєм готовий оприлюднити свій «темник»

Журналіст загрожує розкрити імена тих, хто наказав «злити» в пресу різні варіанти Кнсстітуціі від « УДАРу» і «Батьківщини».

Про наміри Найєм сьогодні вночі повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Штаби Батьківщини та УДАРу почали кампанію, мовляв, їх варіанти Конституції з'явилися в ЗМІ за вказівкою Партії регіонів і повністю вписуються в темники Адміністрації президента", - пише Мустафа Найєм.

"Я ніколи не видавав і не буду розкривати своїх джерел. Я лише уточню: обидва варіанти Конституції від обох фракцій мені передали народні депутати Батьківщини та УДАРу. Більше того, обидва народні депутати, пересилаючи документи, стверджували, що це робиться за погодженням з керівництвом партій", - продовжує він.

"Якщо ця кампанія продовжиться, я назву прізвища та імена тих, хто, за словами моїх джерел, давав такі вказівки, а також оприлюдню прізвища співробітників штабів, які пересилали тексти Конституцій представникам адміністрації президента", - підсумував журналіст.

Про розбіжності в текстах закону від «УДАРу» і «Батьківщини» заговорили після публікації їх Найємом в «Українській правді».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен