Апеляційний суд звільнив шістьох автомайдановцев під домашній арешт

Апеляційний суд пом'якшив покарання з утримання під вартою на домашній арешт Ігорю Мисяку, Дмитру Сайдакову, Ігорю Палеху, Денису Сергієнко, Андрію Лісовенко і Віктору Давидяка.Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

 

Зауважимо, що через причетність учасників акції до вчинення злочину в прокуратурі були розпочаті кримінальні провадження. Прокуратура просила суд залишити в силі покарання автомайданівцям, були пред'явлені докази звинувачення. Але суд постановив змінити покарання з утримання під вартою на домашній арешт.

 

Крім того, стало відомо про розслідування двох кримінальних проваджень стосовно 18 учасників Автомайдана, йдеться в повідомленні прокуратури Київської області, розміщеному на офіційному сайті.

 

За умови звільнення всіх адміністративних будівель, вулиць, площ, бульварів, а також транспортних шляхів всіх населених пунктів України автомайданівці будуть амністовані.

 

«Ця вимога не стосується тих місць, на яких відбуваються мирні акції протесту», - додав прокурор області Михайло Витязь.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен