Сьогодні сподіваємося на другу медаль в біатлоні

Сьогодні сподіваємося на другу медаль в біатлоні

Так само будемо вболівати за лижниць і лижників, саночниць і фігуристів.

Зрозуміло, головні наші медальні надії пов'язані з жіночим біатлоном. Тут пройде гонка переслідування. Українка Віта Семеренко піде на трасу третій - на 22 секунди пізніше чемпіонки спринту Анастасії Кузьміної зі Словаччини і всього на 2 секунди пізніше росіянки Ольги Вілухіной. Хороші шанси на подіум і у Валі Семеренко. Вона стартує 12 -й з відставанням в 38 секунд. Ліквідувати його за 10 км дистанції і при чотирьох вогневих рубіжах цілком реально. Набагато менше віриться в Олену Підгрушну, яка спочатку гонки відставатиме на хвилину і 6 секунд. Майже 2 хвилини лідерам програватиме ще одна українка Юлія Джима. Гонка переслідування почнеться о 17:00 .

У 12:00 почнеться відбір в жіночому лижному спринті вільним стилем. З 67 спортсменок три представлятимуть Україну. Наші надії в першу чергу пов'язані з бронзовим призером гонки на 5 км і чемпіоном в естафеті на торішній Універсіаді Мариною Анцибор. Окрім неї в спринті поборються Марина Лісогор та Катерина Сердюк. Через 25 хвилин після дівчат, на старті, нарешті, побачимо наших лижників чоловіків: Руслана Перехода та Олексія Красовського.

У 17:00 виступати з довільною програмою почнуть спортивні пари у фігурному катанні. Україну тут представляють Юлія Лавреньева та Юрій Рудик.

У 17:30 продовжать виступи на саночній трасі наші дівчата Олена Шхумова та Олена Стецьків. Шансів на медалі у них вже немає. Українки постараються потрапити до двадцятки найкращих.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен