У Обами роман з Бейонсе

Фотодокази будуть представлені публіці 11 лютого. Нову обраницю Обами у компрометуючих фото вловив папарацці Паскаль Ростайн, який раніше довів своїми фото зраду президента Франції Франсуа Олланда цивільній дружині Валері Тріервейлер.

За словами Ростайна, 11 лютого американська газета The Washington Post збирається випустити матеріал на цю тему. " У Сполучених Штатах назріває великий скандал. Передбачається зв'язок між президентом Бараком Обамою і співачкою Бейонсе. Я можу запевнити вас, що світ буде про це говорити", - заявив фотограф журналу ELLE. Однак ця інформація не знайшла підтверджень з інших джерел.

Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року таблоїд NATIONAL ENQUIRER оголосив про кризу в сім'ї американського президента, повідомляє Дні.Ру "Їх шлюб приречений. У Барака і Мішель були складнощі у відносинах протягом багатьох років. Вони були разом тільки заради своїх дочок і своєї політичної кар'єри. Однак Мішель втомилася від цього. Вона зустрілася з адвокатом з розлучень й сказала Бараку, що вона хоче життя без нього", - повідомило виданню джерело, близьке до сім'ї американського лідера.

При цьому Мішель Обама залишиться в Білому домі до закінчення терміну чоловіка, додає джерело. Однак вона дала зрозуміти, що буде жити окремо.

Останньою краплею для дружини президента США стала поведінка її чоловіка на похоронах Нельсона Мандели, який зробив спільне фото з ​​прем'єр-міністром Данії Хелле Торнінг-Шмітт. Американський лідер сміявся і фліртував з 46-річним данським політиком протягом всієї урочистої церемонії. Судячи по знімках Мішель Обами, яка також була присутня на похоронах колишнього південноафриканського президента, вона дуже засмучена.

Також, за даними видання, поведінка Барака Обами в ПАР настільки обурила американців, що в останні дні Білий дім завалений гнівними листами на адресу президента та листами підтримки на адресу його дружини.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен