На гроші з пожертви Автомайдану Булатов купив собі ноутбук Apple, - міліція

На гроші з пожертви Автомайдану Булатов купив собі ноутбук Apple, - міліція

У міліції стверджують, що напередодні зникнення Дмитро Булатов, лідер Автомайдану, придбав собі модель ноутбука Apple вартістю 28 тисяч гривень. В ноутбук було завантажено музичний контент ще на 39 доларів. За покупки Булатов розрахувався карткою, на рахунок якої надходили пожертви для Автомайдану. Про це поінформував Олег Татаров, заступник начальника головного слідчого управління МВС України.

 

«Напередодні свого зникнення 21 січня поточного року громадянин Булатов прийшов у магазин комп'ютерної техніки і купив дорогий ноутбук Apple майже за 28 тисяч гривень. За покупку, за даними слідства, розраховувався кредитною карткою, на яку надходили пожертви на підтримку Автомайдану», - повідомив Татаров.

 

Він також додав, що «через 2 дні після зникнення, 24 січня, стався розрахунок цією ж картою в інтернет-магазині Apple Upstore». Оплата в розмірі 39 доларів надійшла за завантаження музичного контенту.

 

«Зараз з'ясовуємо, де знаходиться цей пристрій і звідки на нього завантажувалася музика», - повідомив Татарів.

 

Раніше 22 січня було повідомлено про викрадення лідера Автомайдану. Протягом 8 днів міліція старанно намагалася відшукати зниклого безвісти Булатова. 30 січня Булатова знайшли спотвореного синцями, численними різаними ранами в селі Вишеньки Бориспільського району. Міліцією за фактом викрадення та побиття Булатова було відкрито кримінальне провадження.

 

Нагадаємо, до подій, що відбулися, Дмитро Булатов фігурував як підозрюваний за фактом масових заворушень (ст. 294 КК).

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен