Харків'янину, який намагався захопити літак, загрожує до 10 років в'язниці

Харків'янину, який намагався захопити літак, загрожує до 10 років в'язниці

Харків'янин Артем Козлов, який намагався 7 лютого захопити літак Харків – Стамбул, переведений до стамбульської в'язниці. Йому пред'явили звинувачення у спробі організувати теракт і викрасти літак.

З ув’язненим спілкувалися представники Генерального консульства України. «Він, як і раніше, знаходиться у вкрай збудженому стані. Явно неадекватно реагує на все, що відбувається. То хотів зустрічатися з представниками консульства, то не хотів. Розмови з ним не вийшло. Він, як і раніше, лає всіх президентів і проситься додому. Каже, нехай посадять, але тільки вдома», – повідомив посол України в Туреччині Сергій Корсунський.

За словами посла, невідомо, призначили Козлову психіатричну експертизу чи ні, але його стан викликає занепокоєння. « За словами моїх колег, які з ним зустрічалися, очі у нього були скляні», – зазначив Корсунський. Мати Артема каже, що останнім часом її син був дуже неспокійним.

Українські дипломати збираються домагатися екстрадиції Козлова, але поки невідомо, в якій країні його судитимуть. «Були випадки, коли українці отримували великі терміни за порушення законів у Туреччині, але відбували покарання на батьківщині. Такі процедури є», – сказав посол. У Туреччині Козлову загрожує до 7 років позбавлення волі, в Україні – до 10 років.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен