Підсумки захоплення адмінбудівель у Вінницькій області - збиток склав 2 млн грн

У Вінницькій області підрахували збиток, заподіяний в результаті захоплення адміністративних будівель радикально налаштованими бойовиками. Сума збитку склала близько 2 млн грн.

Про це стало відомо в ході зустрічі керівництва області з Уповноваженим Ради Європи з прав людини Нільсом Муйжніексом 8 лютого.

Так, збитків завдано приміщенням Вінницької ОДА та Вінницької обласної ради.

За словами першого заступника облради Ігоря Кревський, в даний час спеціально створена комісія проводить інвентаризацію завданих збитків, сума якого на сьогодні становить близько 500 тис. грн. «Але якщо враховувати повністю знищену систему для таємного голосування« Рада» в залі засідань, на заміну якої необхідно 1,5 млн грн, то сума заподіяного збитку наблизиться до 2 млн грн», - зазначив Ігор Кревський.

У свою чергу губернатор області Іван Мовчан зазначив, що захоплення приміщення тривав близько шести хвилин. « Результатом цього стало блокування радикальними групами всіх чотирьох поверхів, підвального приміщення і горища. У приміщенні, яке має дерев'яні перекриття, за час облоги було накопичено велику кількість вибухівки», - сказав Мовчан.

Нагадаємо, штурм адміністративної будівлі, де розташовані Вінницька ОДА та Вінницька обласна рада, розпочався 25 січня, під час позачергової сесії обласної ради.

Більше тисячі бойовиків зламали вхідні двері і прорвалися в приміщення Вінницької облдержадміністрації. Правоохоронці спробували відтіснити натовп, але люди прорвалися в хол, підриваючи петарди, застосовуючи газові балончики та шумові гранати.

В результаті штурму постраждали 10 працівників міліції, які отримали травми різного ступеня тяжкості.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating