На Сахаліні застрелени черниця і прихожанин

На Сахаліні застрелени черниця і прихожанин

У неділю в день святкування Собору новомучеників і сповідників Російських, в соборі Южно-Сахалінська були застрелені черниця і прихожанин. Шестеро людей поранені.

Як повідомляють ЗМІ, після недільної літургії в собор увірвався озброєний чоловік і відкрив вогонь. озброєний чоловік і відкрив стрілянину. Смертельно поранені були черниця Людмила (Пряшнікова) і прихожанин собору.

У прес-службі СУ СК РФ по Сахалінській області повідомили, що стосовно затриманого порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 105 КК РФ - вбивство двох і більше осіб. Також встановлена особа того, хто стріляв. Ним виявився чоловік 1989 року народження, який працював охоронцем в одному з охоронних агентств Південно-Сахалінська. Найближчим часом підозрюваному буде призначена психолого-психіатрична експертиза.

Тим часом, як стало відомо з розповідей очевидців, загибла черниця відвернула увагу злочинця на себе, щоб інші люди, серед яких були і діти, отримали можливість вийти з храму, вона ж перша повідомила в правоохоронні органи про напад на храм.

Також повідомляється, що людина, що відкрив стрілянину в соборі, стріляв не тільки по людям, але і по іконам, а також кричала, що ненавидить Бога, Церква і християнство.

«Сатанист це був, або божевільний, або ще хто - ми не розуміємо. Але це знамення, одне зі знамень, на жаль, нашого часу. Такі ж знамення були і перед страшною російською революцією, коли і бомби закладали в храми, і підривали чудотворні ікони. Від якогось нашого нечестя це відбувається. Нашого - я маю на увазі себе в першу чергу. Суд Божий починається з Церкви Божої. І тому зараз, напередодні Великого Посту фарисейство все, всю гординю, зарозумілість про себе, що б ми не зробили, як нам здається, треба найрішучішим чином викорінювати нашого ради порятунку і порятунку всіх близьких», - прокоментував те, що трапилося архімандрит Тихон (Шевкунов).

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...