«Правий сектор» мобілізується

«Правий сектор» мобілізується

Один з лідерів руху «Правий сектор» Дмитро Ярош закликав готуватися до мобілізації .

«Ставлячи собі за мету переможне завершення революції, "Правий сектор" погодився на перемир'я. Ми пропонували свій сценарій розв'язання ситуації в країні. Однак більшість наших вимог не було виконано в достатній мірі», - заявив Ярош на своїй сторінці у Фейсбуці.

Він зазначив, що "режим продовжує звільняти заручників, але робить це дуже повільно, їм тільки міняють «запобіжний захід», а не звільняють від кримінальної відповідальності" і тому «Правий сектор» не зобов'язаний продовжувати перемир'я.

«Поки процес звільнення заручників триває, ми постараємося не вдаватися до активних дій, проте ніяких гарантій не даємо», - сказав він.

«Закликаємо опозицію, самооборону, Автомайдан, воїнів-афганців та усіх протестувальників приготуватися до загальнонаціональної мобілізації з перспективою подальшого блокування урядового кварталу. Ми повинні бути готовими найближчим часом повністю заблокувати роботу центральних органів режиму. Говоримо з режимом тією мовою, яку він розуміє - мовою сили», - заявив Ярош.

Нагадаємо, вже кілька тижнів на Майдані діє режим примирення - сторони тримають позиції на вулиці Грушевського і не вживають ніяких дій.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен