Він був на Майдані, але не був майданівцем – харківський депутат про загарбника рейсу Харків – Стамбул

Він був на Майдані, але не був майданівцем – харківський депутат про загарбника рейсу Харків – Стамбул

Депутат Харківської облради від партії «Батьківщина» Іван Варченко повідомив, що знайомий з Артемом Козловим, якого затримали за спробу захопити літак, що слідував рейсом Харків – Стамбул, близько року. За його словами, Козлов запропонував йому зробити сайт і займатися його адмініструванням на волонтерських засадах.

Варченко розповів, що Артем не був стовідсотковим прихильником Майдану: «Він був на Майдані кілька разів в порядку екскурсії, але не був майданівцем, наскільки я знаю. Він не був членом партії. Сказати, що у нього були однозначно опозиційні, євромайданівські погляди, напевно, не можна. Прикладом еклектичних поглядів Артема Козлова була наша остання зустріч. Вона сталася в той день, коли він, як виявилося, вилетів в Сочі через Стамбул. На ньому була стрічка «Наш президент – Віктор Янукович-2010». На моє запитання, з чим це пов'язано, він відповів: «Є велика проблема. Нашого президента Путін захопив у заручники, потрібно його виручати»... Цей випадок свідчить про еклектичність його поглядів».

Нагадаємо, 7 лютого харків'янин Артем Козлов намагався захопити літак Харків – Стамбул і змусити пілота летіти в Сочі, де проходила церемонія відкриття Зимової Олімпіади. У Стамбулі турецькі спецслужби затримали Козлова.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен