У Харкові комуністи провели антифашистський мітинг

Близько 100 чоловік провели в Харкові, біля пам'ятника воїнові-визволителю антифашистський мітинг. Ініціаторами мітингу став Харківський обком КПУ.

Учасники мітингу тримали прапори Компартії України, рухи "Український вибір", червоні прапори з написами "СРСР" і "Суть часу - СРСР 2.0", а також прапори з портретами Іосифа Сталіна, Георгія Жукова і імператора Миколи II. Поруч були встановлені стенди з фотографіями часів Другої світової війни і Євромайдану в Києві з написами "Вандалів до відповіді!", "Зупинимо неофашистів!", "Ми проти сценаріїв переворотів!" і "ПМОП "Беркут" - оплот спокою країни!!!"

"Ми з вами з тривогою спостерігаємо, як по Україні розповзається гідра нового фашизму. Ми бачимо цих людей, молодших, енергійніших, але таких же злісних і агресивних, як і ті, які були в 33-му році в Германії, як і ті, які напали на Радянський Союз, як і ті, які знищували слов'ян в ході Другої світової війни", - сказала перший секретар Харківського обкому КПУ Алла Александровська.

Промовці зажадали публічно нагородити "Беркут", який захищав Адміністрацію президента, припинити всі переговори з ЄС і почати переговори з Росією і Білоруссю про вступ в Митній Союз.

Після закінчення мітингу його учасники пройшли ходоюпо проспекту Леніна до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен