Геннадій Кернес: У Харкові працюватиме законна, а не самозвана влада

Геннадій Кернес: У Харкові працюватиме законна, а не самозвана влада

У Харкові працюватиме законна, а не самозвана влада, оскільки органи місцевого самоврядування працюють відповідно до законодавства.

Про це в інтерв'ю виданню «Вести. Репортер» заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес. «У разі спроби незаконного захоплення влади в Києві я буду діяти відповідно до тих реалій, в яких живу я і наше місто», - підкреслив міський голова.

За його словами, так звані «мирні» протести спричинили смерть людей, і вулиця тепер веде запеклу боротьбу з нинішньою владою, хоче змінити законну владу неконституційним способом. Геннадій Кернес зазначив, що сьогодні опозиція, яка почала конфлікт, вже не контролює ситуацію і висуває лідерів, що не можуть сісти за стіл перемовин.

«Потрібно розуміти, що окрім Західної України є ще й Східна. Населення України становить 46 мільйонів людей, так чому ті 100 тисяч чоловік, які перебувають на Евромайдане, повинні вирішувати долю всієї країни? Якщо підривна, розкольницька діяльність буде вестися і далі - як це робиться зараз, - Україну буде дуже легко розколоти. Якщо буде вестися патріотична робота - у нас одна країна і одні цінності, чи живеш ти у Львові чи в Харкові, у нас багато спільного, - розколоти Україну не зможе ніхто», - підкреслив Харківський міський голова.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен