Сьогодні вболіваємо за лижниць та біатлоністів

Сьогодні вболіваємо за лижниць та біатлоністів

На Олімпіаді в Сочі розіграють 4 комплекти нагород. Українці боротимуться за медалі у двох дисциплінах. Крім того, саночники і фігуристи спробують подолати сито кваліфікації.

Першими боротьбу розпочнуть лижниці. У 12:00 за київським часом на трасу вийдуть чотири українки: Валентина Шевченко, Тетяна Антипенко, Марина Анцибор, Катерина Григоренко. Їм належить подолати 15 кілометрів дистанції. Половина гонки пройде класичним, другі 7,5 кілометрів вільним стилем.

Увечері, в 16-30 стартує спринт в чоловічому біатлоні. Україну представлять: Андрій Дериземля, Сергій Семенов, Артем Прима і Сергій Седнєв. Спринт - це гонка з роздільним стартом на 10 кілометрів і двома вогневими рубежами.

Так само в 16-30 почнуться перші заїзди саночників. Тут змагатимуться два українці - Андрій Кіс та Андрій Манджі. У той самий час продовжаться командні змагання фігуристів. З короткою програмою серед інших виступить українська танцювальна пара Шивон Хікін-Кенеді/Дмітрій Дунь. Так само ми побачимо коротку програму Наталії Попової в жіночому одиночному катанні. Нагадаю, після першого дня командних змагань у фігурному катанні збірна України йде на передостанньому, дев'ятому місці. Щоб продовжити боротьбу за медалі нашим спортсменам потрібно потрапити до п'ятірки найсильніших.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...