Церемонію відкриття ігор в Сочі відвідають глави 44 держав

Церемонію відкриття ігор в Сочі відвідають глави 44 держав

Сьогодні ввечері запалять вогонь XXII зимової Олімпіади. Серед ВІП-гостей на стадіоні «Фішт» буде президент України Віктор Янукович.

Всього в Сочі на офіційній церемонії відкриття Олімпійських ігор очікують появу глав 44 держав. Ще близько 20 лідерів країн побувають у Сочі пізніше, під час змагань. Очікується , що в ході поїздки в Сочі Віктор Янукович зустрінеться зі своїм російським колегою Володимиром Путіним.

З різних причин, не приїдуть до Росії президент США Барак Обама і глави декількох країн ЄС. Наприклад, президент Франції Франсуа Олланд.

Сценарій церемонії відкриття досі тримається в таємниці. Не повідомляється - хто запалить олімпійський вогонь. У російських ЗМІ частіше за інших звучать прізвища триразових олімпійських чемпіонів з фігурного катання Ірини Родниной і з хокею Владислава Трет’яка .

Україна на Олімпіаді представлена 43 спортсменами. Вони виступлять у 9 видах спорту з 15. Прапор України на церемонії відкриття понесе лижниця Валентина Шевченко. Для 38-річної спортсменки ці ігри стануть п'ятими в кар'єрі. Трансляцію церемонії відкриття зимової Олімпіади в Сочі можна буде подивитися по двом українським каналам: «Інтеру» і «Першому національному». Початок трансляції о 18-00. Церемонія відкриття розпочнеться в 18-14 за київським часом.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен