Праворадикальні угруповання готують теракт, - Захарченко

Праворадикальні угруповання готують теракт, - Захарченко

За оперативною інформацією Міністерства внутрішніх справ України, праворадикальні угруповання готують теракт у Києві. Про це йдеться у зверненні міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, опублікованому на сайті відомства.

Текст звернення.

«Шановні громадяни!

Переговорний процес між владою і опозицією, який триває останнім часом, дозволив частково зняти напругу в суспільстві. На Грушевського вже не лунають вибухи і не спалахують «коктейлі Молотова».

Багато людей переосмислили події і вже розуміють, що силовий варіант - це шлях в нікуди.

Але спокій подобається не всім. Праворадикальні угруповання планують знову розхитати мир і не зупиняться навіть перед терористичним актом. Про це свідчить і наявна у нас оперативна інформація, і останні події в Будинку профспілок, де стався вибух. Не виключено, що під час виготовлення вибухового пристрою.

Сьогодні - день відкриття зимової Олімпіади в Сочі, і своїми екстремістськими діями зловмисники намагатимуться затьмарити цю подію і привернути увагу до себе і до своїх вимог.

Ті, хто планують злочинні дії, повинні пам'ятати: у правоохоронців достатньо можливостей для того, щоб знайти їх і притягнути до кримінальної відповідальності».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен