Відкриття Олімпіади: що і коли побачимо

Відкриття Олімпіади: що і коли побачимо

Офіційне відкриття о 18 годині 14 хвилин ( 20 .14 за Москвою), початок трансляції о 18.00. Вести шоу будуть Іван Ургандт і Яна Чурікова.

Володарі квитків на церемонію відкриття Олімпійських зимових ігор у Сочі стануть свідками частини шоу, яка не потрапить в телетрансляцію.

Саме шоу розпочнеться о 20.00 по Москві на стадіоні «Фішт». Вести його будуть Іван Ургант і Яна Чурікова , а в концертній програмі візьмуть участь зірки російського шоу-бізнесу.

Багато федеральні ЗМІ Росії пишуть, що на церемонії заспівають екс-солістки групи «Тату» Юлія Волкова та Олена Катіна.

РІА «Свіжий вітер» з посиланням на Твіттер Ксенії Собчак пише: «Державний прапор Російської Федерації на відкритті Олімпіади понесуть перша радянська жінка-космонавт Валентина Терешкова, режисер і актор Микита Міхалков і диригент Валерій Гергієв».

Крім того, джерело додає: «Час відкриття Олімпіади 20 годину 14 хвилин ( по Москві) обрано не випадково, він символізує рік проведення перших в Росії зимових Ігор».

Транслювати церемонію відкриття в Україні будуть телеканали "Інтер" та "Перший Національний". Початок трансляції - о 18.00 ( за Києвом).

Вже 6 лютого о Сочі пройшли перші олімпійські виступи. Йдеться про сноуборд, фристайл, фігурне катання (короткі програми: чоловіки, пари). Перші комплекти медалей у цих та інших дисциплінах розіграють 8 лютого.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен