CNN вибачилася за Брестську фортецю

Редакція CNN принесла вибачення за включення білоруського монумента «Мужність» в список найпотворніших пам'яток світу.

Цю заяву разщмещено на сайті телеканалу у вигляді поправки поряд із матеріалом про рейтинг пам'ятників. Сам рейтинг CNN переглядати не стала, повідомляє Лента.ру.

«Ми усвідомили, що згадка в нашому списку Брестської фортеці образила жителів Білорусі», - йдеться в заяві. Редакція підкреслила, що список мав в жартівливій формі ознайомити читачів з пам'ятниками з усього світу.

У заяві CNN наголошується важливість монумента для багатьох людей, які пам'ятають жертви захисників фортеці. Водночас, прибирати пам'ятник зі списку найбільш некрасивих споруд світу редакція не стала.

Рейтинг найпотворніших пам'ятників світу з'явився на сайті CNN 24 січня. Крім «Мужності», до нього увійшли монумент заснування Трудової партії Північної Кореї, скульптура Папи Івана Павла II в Римі, а також скульптура Мартіна Лютера Кінга в Толедо, повідомляє УНІАН.

Список викликав обурення у адміністрації меморіального комплексу «Брестська фортеця-герой», яка назвала його «блюзнірським». Пізніше з критикою CNN виступили депутати російської Держдуми.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating