«Бориспіль» вводить тимчасове обмеження на провезення рідини у Росію

«Бориспіль» вводить тимчасове обмеження на провезення рідини у Росію

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» з 6 лютого вводить тимчасові обмеження на перевезення рідини у літаках, що прямують в російські аеропорти

Як повідомила прес-служба аеропорту, рішення про таке обмеження в українських аеропортах, у тому числі в «Борисполі», прийнято відповідно до телеграмами Державіаслужби України з посиланням на інформацію авіаційних властей РФ про введення посилених заходів безпеки на російському авіатранспорті.

Так, на авіарейсах в Росію тимчасово забороняється перевезення в салоні літаків членами екіпажів та пасажирами, в тому числі в ручній поклажі, будь-яких ємностей з рідинами, аерозолями, гелями, кремами і пастами. Винятком є ліки, спеціальні дієтичні засоби, дитяче харчування, в тому числі материнське молоко, в кількості, необхідній на час польоту, за умови їх ідентифікації під час контролю на авіабезпеку.

Заборона також не поширюється на ємності (контейнери) з рідинами, гелями, аерозолями, кремами і пастами, придбаними в торговельних точках в контрольованій зоні аеропорту (у магазинах Duty Free ). Ці товари обов'язково повинні бути упаковані в надійно запечатаний (опломбований ) прозорий поліетиленовий пакет способом, що забезпечує можливість ідентифікації їх вмісту. Обов'язковою умовою також є документальне підтвердження здійснення покупки в день вильоту.

«У зв'язку з цим рекомендуємо пасажирам, що подорожують в російські аеропорти з 6 лютого 2014 року, в тому числі трансфером, під час реєстрації на рейс здати в багаж усі ємності з рідинами, незалежно від їх кількості та обсягу, крім зазначених винятків. У разі придбання зазначених товарів у магазинах Duty Free зберігайте чек - дата, зазначена в ньому, підтвердить покупку в день відправлення», - зазначає аеропорт .

Крім того, з урахуванням додаткового часу, необхідного для передпольотного огляду на авіабезпеку у зв'язку з введеними обмеженнями, аеропорт радить пасажирам рейсів в РФ завчасно прибувати в аеропорт.

Зазначені тимчасові обмеження введені на підставі положень ст. 6 і 87 Повітряного кодексу України . Термін їх скасування буде повідомлений додатково.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен