Барикади на Майдані почнуть розбирати в суботу

Барикади на Майдані почнуть розбирати в суботу

Акція з розбору барикад на київському Майдані пройде 8 лютого за підтримки «Беркута». Про це повідомив блогер Іван Проценко. Він зазначив, що нове керівництво столиці підтримує ініціативу під назвою «Кияни за чисте місто».

«Об 11:00 починаємо збиратися на Бессарабській площі для визволення столиці... Збираємося, підходимо, розбираємо, підходимо до наступної барикади, розбираємо і так далі до самого кінця, поки сил вистачить. Буде супровід силовиків у кількості 300 бійців нашого доблесного «Беркута». Повинні бути, якщо Володимир Макеєнко об'єктивно сприйме отриману заявку», – пише Проценко.

Блогер впевнений, що барикади, багаття та інші порушення порядку заважають киянам і можуть негативно відбитися на їх здоров'ї: «Спалили в центрі міста тонни гуми. Як думаєте, скільки наших дітей, старих і нас самих після цього вкидання сажі в місто отримає онкологію?».

Він закликає жителів столиці та інших українських міст приєднатися до акції з очищення Києва. У своєму блозі Проценко опублікував фотографію заявки на проведення акції, яку він подав голові Київської міськдержадміністрації.

«Я кричу в регіони! Хлопці, ви дали відмінний відсіч непроханим «гостям» – респектіще! У вас там зараз спокійніше. Прошу допомоги: приїжджайте на один день – допоможіть очистити столицю», – пише блогер.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен