У цьому році в Харкові ремонтуватимуть греблі

Директор КП «Комплекс з експлуатації об'єктів водозниження і зливової каналізації» Володимир Накогутов розказав про порядок ремонту і реконструкції гребель, які проведуть у Харкові у 2014 році. Так, перша на черзі - Журавлівська гребля. Наразі там здійснюють бетонні роботи і відновлюють ригелі та перекриття верхньої частини греблі. З часом робітники перейдуть до відновлення усіх конструкцій – як бетонних, так і металевих. Всі роботи обійдуться у 3,6 млн грн. З них 500 тис. грн вже освоєно. За ремонт і реконструкцію взялася компанія «Альтсервис». А от замовником виступило управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва і дорожнього господарства.

Зведену ще у середині минулого століття Лозовеньківську дамбу також будуть відновлювати у 2014 році. Для цього потрібна сума у 470 тис. грн. Ці кошти дозволять змічнити дамбу і зінити бетонне облицювання її глухої сторони. Питання про фінансування обговорюватиметься вже на найближчій сесії Харківської міської ради.

Володимир Накогутов також відзначив, що у планах комунальників – реконструкція найстарішої в місті греблі – Лопанської. Щоправда, те, які роботи заплановані і у скільки вони обійдуться місцевому бюджету, поки що невідомо.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating