Фюле закликав відфільтрувати радикалів

Фюле закликав відфільтрувати радикалів

Єврокомісар з питань розширення і політики сусідства Штефан Фюле закликав українську опозицію і протестуючих «дистанціюватися від радикальних елементів».

Як повідомляє УНІАН, про це він заявив під час виступу на сесії Європарламенту.

Рішення звільнити наприкінці січня приміщення міністерства юстиції та міністерства аграрної політики Фюле назвав «прикладом відповідального ставлення з боку опозиції».

На засіданні 5 лютого також було оприлюднено проект резолюції щодо ситуації на Україні. У документі, голосування по якій заплановано на 6 лютого, міститься заклик до країн-членів Євросоюзу підготувати санкції проти окремих українських чиновників, депутатів Ради і олігархів, нібито причетних до розгону протестного табору на Майдані Незалежності та загибелі активістів.

У проекті резолюції також міститься заклик до Москви «зупинити надмірне тиск, спрямований на підрив суверенного права своїх сусідів вільно визначати своє майбутнє» і одночасно звернення до країн ЄС, США, МВФ, Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційному банку з проханням продовжити підготовку довгострокового пакета фінансової підтримки України. На адресу Києва також наголошується, що будь насильницький розгін демонстрантів матиме «серйозні міжнародні наслідки».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...