На Евромайдане молиться Мальтійський орден

На Евромайдане молиться Мальтійський орден

На Евромайдане католики Мальтійського ордена відкрили богослужбовий намет.У наметі, над якiм майорить прапор з мальтійським хрестом, роздають посібник, який називається «Молитовник революціонера. П'ять кроків до досягнення духовної перемоги в Україні».

Як повідомляє «Українська правда», одним з таких кроків пропонується прощення ворогів: «В ім'я Ісуса Христа ми прощаємо ... нинішньої влади за насильство, брехню, знущання, вбивства і тортури ... В ім'я Твоє святе ми молимося про владу, про міліцію, про суддів та прокурорів, всіх, хто вчинив нам зло».

Також пропонується «віддати життя народу під Покров Богородиці».У цьому зв'язку наводиться приклад Радянського союзу, який, на думку авторів буклету, нібито «розвалився без крові» молитвами Іоанна-Павла II на особисте прохання Богородиці: «Коли це було зроблено Папою Римським Іоанном Павлом II в 1984 році, то через рік в Радянському Союзі почалася перебудова, яка закінчилася розвалом потужного тоталітарного режиму без кровопролиття».

Мальтійський орден (Суверенний Військовий Орден Госпітальєрів Св. Іоанна Єрусалимського Родосу і Мальти) позиціонує себе також як держава. Він має дипломатичні відносини зі 104 державами та статус спостерігача при ООН. Орден видає власні паспорти, друкує власну валюту , марки і видає автомобільні номери.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен