Бузина: Гривню обвалив Майдан!

Письменник і журналіст Олесь Бузина звинуватив Майдан в девальвації гривні, а видання «Українська правда» - у публікації чуток та замовних матеріалів. Зокрема, роздратувала письменника стаття «9,4 за долар! Арбузов і Янукович продовжують девальвувати гривню», на яку Бузина відреагував так:

 

«Ми не сват і не брат Януковичу з Арбузовим. Але треба бути сліпим, щоб не побачити: це якраз той випадок, про який кажуть: на злодієві шапка горить. Гривню ОБВАЛИЛИ так званий МАЙДАН і «УКРАЇНСЬКА ПРАВДА» як його головний пресс-орган. Подякуйте за падіння гривні Інтернет-кочівнику Мустафі Найєму, який скликав обдурених ним людей на вулицю.

 

Скажіть спасибі за те «дикій танцівниці» Руслані - вона станцювала на трупі гривні на Майдані. Але особливу подяку виразіть ЗАСЛУЖЕНІЙ ЖУРНАЛІСЦІ УКРАЇНИ (здогадуєтеся, ЯКИМ МІСЦЕМ вона заслужила ЦЕ ЗВАННЯ при КУЧМІ?) ОЛЕНІ ПРИТУЛІ, що побудувала свою кар'єру на спекуляції трупом Георгія Гонгадзе. Все, до чого торкається ЧОРНА ВДОВА, перетворюється на труп. Спочатку ця фатальна жінка своїми МАНІПУЛЯЦІЯМИ допомогла піти на той світ бідному хлопцеві, а тепер «залюбила» до смерті Й гривню.

 

Дорогі «іноземні агенти» (за «диктаторськими законами») Олена Притула та її послідованики, чи вам сумувати про долю гривні? Адже ви отримуєте зарплату в ДОЛАРАХ? Чи не так?

 

А ми готуємо несиметричну відповідь американським найманцям, які завалили гривню. Скоро безстдні зрадники та їх американські господарі, здригнуться. Ми теж вдаримо їх по гаманцю. Читайте завтра продовження цієї історії».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен