МВС перевіряє всю інформацію про зниклих демонстрантів

МВС перевіряє всю інформацію про зниклих демонстрантів

Міністерство внутрішніх справ перевіряє інформацію про зниклих людей, розміщену в соціальній мережі Facebook у групі Євромайдан SOS

Київські працівники підрозділів карного розшуку постійно вивчають зазначену веб-сторінку, після чого проводять ретельні перевірки викладеної інформації, повідомили  у МВС.

«За даними активістів, з 16 січня по 5 лютого поточного року невідоме місцезнаходження або інші відомості про 36 громадян. Така інформація щодо зниклих безвісти осіб розміщена сьогодні на сайті волонтерами Євромайдану. У списках розшукуваних 35 жителів Києва, а також один іногородній», - йдеться в повідомленні міліції.

У той же час, МВС зазначає, що до підрозділів міліції Києва з офіційними заявами про безвісти зниклих рідних і близьких у вказаний період звернулися троє громадян, заяви яких були внесені до журналу Єдиного обліку районних управлінь.

«В даний час прийнято рішення про припинення їх розгляду у зв´язку зі встановленням місцезнаходження зазначених у заявах людей», - наголошується в повідомленні.

Столичне управління МВС підкреслює, що спільні пошуки зниклих разом з волонтерами не завжди ефективні.

«Оскільки останні в мережі Інтернет оприлюднюють не зовсім достовірну і перевірену інформацію про осіб, зниклих та тих, хто заявив про їх зникнення. Незважаючи на складності, які є у зв´язку з цим, абсолютно вся отримана інформація перевіряється київськими міліціонерами згідно з чинним законодавством», - зазначають у МВС.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен