Білл Гейтс віддав пост гендиректора Microsoft Сатья Наделлі

Білл Гейтс віддав пост гендиректора Microsoft Сатья Наделлі

Новим генеральним директором корпорації Microsoft став Сатья Нарделла. Білл Гейтс посяде місце голови Ради директорів.

 

«Протягом періоду трансформацій кращого голови корпорації, чим Сатья Наделла, нам не знайти», - сказав Білл Гейтс. - «Його погляди щодо того, як повинні використовуватися світові технології, відповідає тенденції розвитку Microsoft, що знаходиться на етапі інновацій і зростання», - пояснив екс-президент компанії.

 

Наделла заявив, що основним завданням його роботи як генерального директора прискорити процес виведення інноваційних продуктів для клієнтів. Microsoft збирається внести свій внесок у розвиток мобільної революції, як Apple (AAPL, Fortune 500) і Google (GOOG, Fortune 500), які сьогодні домінують на цьому ринку. Однією з його ключових завдань буде знайти спосіб інтегрувати бізнес мобільних пристроїв Nokia (NOK), який Microsoft погодилася купити в минулому році.

 

"Про те, щоб очолити компанію, я й не мріяв", - сказав Наделла. "У корпорації величезні можливості рухатися вперед, але, щоб схопити їх, ми повинні зосередитися, рухатися швидше і перетворювати", - упевнений Наделла.

 

Сатья Наделла, 22 роки працював у корпорації в якості виконавчого директора, в минулому році за його сприянням корпорація отримала значну вигоду, за що Наделла отримав зарплатню 7.7 мільйонів доларів і новий пост.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен