Влада і опозиція погодили відновлення райрад у Києві

4 лютого, під час засідання Київради між керівництвом столиці та представниками опозиції була узгоджена позиція про необхідність відновлення райрад у Києві.

Як повідомили в київській організації «Батьківщина», народний депутат Юрій Одарченко підготував проект рішення Київської міської ради про відновлення райрад у столиці.

У відповідному документі «Про управління районами в місті Києві», автором якого є народний депутат від «Батьківщини» Юрій Одарченко, пропонується створити в Києві 10 райрад, призначивши вибори в них на останню неділю 60 денного терміну з дня ухвалення цього рішення. Чисельний склад рад пропонується визначити у розмірі максимально можливої кількості депутатів відповідно до чисельності жителів району (для районів до 250 тис. жителів - 60 депутатів, більше 250 тис. - 76 депутатів).

Згідно з чинним законодавством половина цього складу обиратиметься за багатомандатним виборчим округом (за партійними списками), а половина за мажоритарними виборчими округами, які визначаються відповідними районними виборчими комісіями в межах кожного з районів.

За словами Одарченка, утворення райрад забезпечить належне управління районами в місті Києві та сприятиме реалізації прав територіальних громад районів на місцеве самоврядування.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating