Активістка Майдану збрехала ЗМІ про викрадення «Беркутом», - МВС

Активістка Майдану збрехала ЗМІ про викрадення «Беркутом», - МВС

Волонтер медичної служби Майдану Олександра Хайлак за обіцяну їй грошову винагороду в 500 гривень повідомила в ЗМІ про своє викрадення співробітниками спецпідрозділу «Беркут» на столичному залізничному вокзалі.

Як повідомили В МВС, 19-річна дівчина повідомила журналістам неправдиву інформацію про те, що співробітники «Беркута» знущалися над нею, вивезли в ліс, залишивши на морозі.

«Перевіряючи цю інформацію, співробітники МВС встановили особу потерпілої дівчини. Нею виявилася 19-річна мешканка Київської області. З´ясувалося, що в день свого нібито «викрадення» вона на залізничному вокзалі столиці не перебувала, а була на Євромайдані», - йдеться в повідомленні.

МВС стверджує, що дівчина «зізналася в тому, що зробила неправдиве повідомлення в ЗМІ на прохання незнайомої людини на ім´я Андрій».

«Він пообіцяв винагороду в 500 гривень за те, що дівчина на камеру розповість надану їм інформацію. Далі історію про своє викрадення активістка оприлюднила в ефірі «hromadske.тv», - йдеться в повідомленні.

При цьому МВС стверджує, що виконавши «завдання», дівчині не вдалося отримати гроші, замовник зник і на телефонні дзвінки не відповідав.

«Працівники міліції також з´ясували, що дівчина вже двічі притягувалася до кримінальної відповідальності за крадіжки», - йдеться в повідомленні.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен