У Криму скасували надзвичайну ситуацію

У Криму скасували надзвичайну ситуацію, оголошену у зв'язку зі складними погодними умовами. Про це повідомив заступник глави кримського уряду Азіз Абдуллаєв на засіданні Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та НС 5 лютого.

У всіх населених пунктах республіки, постраждалих від негоди, повністю відновлені системи життєзабезпечення.

У тому числі, повністю відновлено енергопостачання в 215 населених пунктах і водозабезпечення в 38 населених пунктах. Крім того, відновлено енергопостачання в 234 школах та 28 ФАПах.

Котельні, системи водо-, тепло-, газопостачання почали працювати в штатному режимі. У тому числі, запускаються котельні в школах в Джанкойському, Ленінському, Первомайському, Сакському і Чорноморському районах.

Нагадаємо, надзвичайна ситуація в Криму у зв'язку зі складними погодними умовами була оголошена за дорученням голови Кримського уряду Анатолія Могильова 30 січня. Через негоду в регіонах республіки відбулося обмерзання проводів і падіння опор ЛЕП, були знеструмлені 215 населених пунктів. Найбільше постраждали Сакський, Чорноморський, Роздольненський, Ленінський райони і Євпаторія .

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен