Співробітники лондонського метро страйкують п'ятий раз

Співробітники лондонського метро страйкують п'ятий раз

Починаючи з вересня 2014 співробітники Лондонського метро страйкують щомісяця. Причина - скорочення штатів.

Чергова страйк почався ввечері 4 лютого. Вона триватиме 48 годин, повідомляє The Guardian.

Причина страйку - звільнення кількох сотень співробітників метро, які обслуговували квиткові каси. Зараз метро перевели на оплату проїзду через автомат . Організаторами страйку стали профспілки працівників лондонського метро Rail Maritime and Transport ( RMT ) і Transport Salaried Staffs Association ( TSSA ).

Agence France -Presse повідомля, що через страйк закроютьсм кілька десятків стпанцій Лондонського метро, інші лише обмежать свою роботу на ці дві доби. Місто вже готовий пустити на вулиці 100 додаткових автобусів на цей час.

Страйк збігся з поганими погодними умовами: в Великобританії очікується сильний вітер і дощі.

Так, через важкі погодні умови, британська залізнична компанія Network Rail обмежила максимальну швидкість поїздів на південному сході країни до 40 миль на годину.

За оцінками Лондонської торгової палати, кожен день страйку коштуватиме близько 50 мільйонів фунтів. Збиток в основному понесуть туристичні та торговельні організації.

У тому випадку, якщо співробітникам метро не вдасться досягти угоди з керівництвом, вони збираються вийти ще на один дводенний страйк наступного тижня.

Лондонське метро щодня обслуговує близько 3 мільйонів пасажирів.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен