Для роботи у дворах Харкова не вистачає двірників

Для роботи у дворах Харкова не вистачає двірників

Комунальне підприємство «Харківблагоустрій» запрошує на роботу двірників. За словами директора підприємства Катерини Сливинської, для роботи у дворах Харкова не вистачає близько половини необхідної кількості співробітників. «Звичайно, ми хочемо, щоб до нас приходили молоді люди, нам потрібно збільшувати чисельність співробітників. Але, незважаючи на відкриті вакансії, ми справляємося: люди прибирають більше територій», – зазначила вона.

Директор КП «Харківблагоустрій» повідомила, що на даний момент на підприємстві трудиться 1,7 тис. двірників, які обслуговують прибудинкову територію 5,7 тис. будинків. Близько 200 працівників періодично беруть відпустку, тобто фактично працюють 1,5 тис. осіб. Більшості харківських двірників (62%) більше 55 років.

За інформацією підприємства, дворові робітники в середньому отримують 2,4 тис. грн. на місяць. Працюють вони 6 днів на тиждень, з 7:00 до 11:00 та з 13:00 до 16:00. Іноді доводиться починати роботу раніше, наприклад, взимку, коли випадає багато снігу. По вихідних трудиться половина складу. Відпустка двірників становить 24 дні. Крім того їх звільняють від оплати комунальних послуг та квартплати за 20 кв. м площі свого житла.

Цієї зими харківським двірникам видали 9 тис. куб. м піску та 700 т солі для боротьби з ожеледицею. Як зазначила Катерина Сливінська, працівники підприємства вже витратили 3,5 тис. куб. м піску та 247 т солі.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен