У Харкові продовжать реконструкцію проспекту Гагаріна

У Харкові продовжать реконструкцію проспекту Гагаріна

На пр. Гагаріна планується продовжити реконструкцію, розпочату ще перед Євро-2012. Відкритий конкурс на проведення ремонтних робіт у 2014 – 2015 рр. виграло ТОВ «Паркінг+» (Харків). Про це повідомляється в бюлетені «Державні закупівлі» (№10). Замовником робіт виступило управління будівництва, ремонту та реконструкції дорожнього господарства Харківської міськради. Вартість робіт – 43,9 млн. грн. Суперниками «Паркінг+» на торгах були харківські «Спецбуд-3» і комунальне підприємство «Шляхрембуд». Вони програли конкурс, так як їх послуги були дорожче.

Як повідомляється в бюлетені, зокрема, на доріжках і тротуарах проспекту планується зняти частину асфальту та укласти кілька шарів нового, а також встановити бордюри. Крім цього належить поміняти автоматичну техніку регулювання дорожнього руху. Зокрема, треба буде реконструювати існуючу автоматику регулювання руху на перехрестях пр. Гагаріна та Героїв Сталінграда, а також реконструювати автоматику регулювання руху вул. Південнопроектній, вул. Антоніна Сохора, вул. Льговської та вул. Зернової. Передбачено також оновлення тролейбусної контактної мережі.

До Євро-2012 на пр. Гагаріна заасфальтували заново проїжджу частину, встановили нові ливневки, поміняли комунікації, розширили дорогу в районі вулиць Каштанової, Одеської, а також частину дороги, де вул. Ньютона примикає до пр. Гагаріна. У районі перехрестя з вул. Одеської майже на 10 м перенесли розділову смугу, змінили транспортну схему руху тролейбусів.

У 2013 р. поклали верхній шар асфальту на проїжджій частині проспекту від м'ясокомбінату до вул. Зернової.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен