Найбільша у світі соціальна мережа Фейсбук відзначає перший ювілей

Найбільша у світі соціальна мережа Фейсбук відзначає перший ювілей

Сьогодні найбільша у світі соціальна мережа Фейсбук відзначає 10-рiччя з дня свого створення. Про це повідомляється на офіційній сторінці компанії.

Соцмережа була створена в 2004 році на той момент дев'ятнадцятирічним американським студентом Марком Цукербергом. Спочатку сайт призначався тільки для студентів Гарвардського університету. Тільки за першу добу роботи в соціальній мережі зареєструвалося 1,2 тис. користувачів.

Незабаром сайт став доступний для студентів будь-яких навчальних закладів США, а з вересня 2006 року - для всіх користувачів мережі інтернет. У 2008 році Facebook був перекладений з англійської на 20 інших мов.

За 10 років користувачі Facebook встановили понад 200 мільярдів дружніх зв'язків. У 2009 році Facebook першою з соцмереж запустила кнопку Like - зараз користувачі клікають на неї в середньому по 6 мільярдів разів на день.

Як повідомляє РИА Новости, Цукерберг спочатку не хотів, щоб на Facebook була можливість обмінюватися фотографіями - проте з моменту запуску функції в жовтні 2005 року користувачі розмістили в соцмережі понад 400 мільярдів знімків. Крім того, лише за останні два роки користувачі Facebook обмінялися 7,8 трильйона повідомлень на сайті.Число користувачів мобільних сервісів Facebook наближається до мільярда, а мобільна реклама принесла соцмережі 3,15 мільярда доларів або 40 % усієї виручки в 2013 році.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен