Слідство оприлюднило результати першого експертиз загибелі демонстрантів

Відстань, з якої постраждалі отримали поранення, становить 2-3 метри, на що вказують сліди пороху на їх одязі

Про це свідчать отримані правоохоронцями результати експертиз, повідомили у МВС.

«На сьогодні слідство починає отримувати результати перших експертиз. З них випливає, що постріли були зроблені з близької відстані - 2-3 метрів, на що вказують сліди пороху, присутні на одязі загиблих. Крім того, з попередніх висновків зрозуміло, що постріли зроблені зверху під досить великим кутом. Однак для того, щоб провести детальне дослідження, потрібно знати точне місце, де постраждалі отримали поранення», - йдеться в повідомленні.

За словами в.о. начальника відділу Слідчого управління ГУМВС України в Києві Юрія Таткова, правоохоронці змогли встановити точний час смерті трьох мітингувальників. Однак час і місце отримання ними тілесних ушкоджень встановити досі не вдалося, оскільки для цього потрібно знати точне місце, де постраждалі отримали поранення. Таких даних, як і показань свідків, у правоохоронців досі немає.

У понеділок працівники міліції намагалися знайти і допитати свідка  який нібито бачив  як отримав поранення Жизневський, і надав коментар з цього приводу телебаченню. Але за даними людей, які називають себе охороною Українського дому, такої людини серед людей, що знаходяться в будівлі, не значиться.

«У зв´язку з цим ми звертаємося до засобів масової інформації, до громадян з проханням надати будь-яку інформацію, яка сприяла б розкриттю даних злочинів і встановленню істини в цих провадженнях», - зазначив Татков.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен